SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’in 12. haftasında Eskişehirspor ile Fenerbahçe arasında oynanan maçta hakem Fırat Aydınus’un Caner Erkin’e küfür ettiği gerekçesiyle kırmızı kart göstermesi gündeme oturdu.

Caner Erkin’in kırmızı kart gördüğü pozisyonun içerisinde olan ve Caner’in “Küfürü Veysel Sarı” ettiği suçlamasıyla karşı karşıya kalan Veysel Sarı açıklamalarda bulundu.

Caner Erkin’in açıklamalarını yalanlayan Veysel, kesinlikle küfür etmediğini belirterek bu suçlamaları kesinlikle kabul etmediğini belirtti.

Caner Erkin’in küfür ettiğini de duymadığını ifade eden Veysel, “Caner benim küfür ettiğimi söylüyor ancak benim böyle küfür ettiğim falan olmadı. Caner bunu söylüyorsa ayıp ediyor. Ben küfür etmedim ve Caner’in de küfür ettiğini duymadım” dedi.

Caner ile girdiği pozisyonun ardından hakem Fırat Aydınus’un Caner’e kırmızı kart gösterdiğini belirten Veysel, “Biz kafa topuna çıktığımız zaman Caner Erkin’in bir dirseği oldu ve sdaha sonra oyun durdu. Hakem, Caner’e kırmızı kart gösterdi, ben de ne olduğunu anlamadım” şeklinde konuştu.

NTVSpor’a açıklamalar yapan Veysel Sarı’nın Ligtv’nin röportaj talebini geri çevirmesi de dikkatlerden kaçmadı.