SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şenol Güneş tarafından haftalarca kadroya bile alınmayan ancak son iki maçta sürpriz bir biçimde ilk 11'de sahaya sürülen ve bu şansı çok iyi değerlendirerek 3 mükemmel gol atan Adrian'dan iddialı mesajlar… Kaptan Tolga Zengin ile beraber Trabzon'daki Forum Alışveriş Merkezi'nde bulunan TS Club mağazasında düzenlenen imza gününe katılan Adrian, burada yoğun ilgi gördü. Taraftarlarla fotoğraf çektiren ve bordo-mavililerin satın aldıkları lisanslı ürünleri imzalayan Adrian, Karadeniz ekibinin sezon sonunda şampiyon olmayı hedeflediğini dile getirdi. Polonyalı futbolcu, “Türkiye'nin en büyük kulüplerinden biri olan Trabzonspor'da forma giydiğim için çok mutluyum. Bana verilen şansı en iyi şekilde değerlendirmek için elimden geleni yapıyorum. Çok büyük ve ateşli bir taraftar kitlemiz var. Biz de onlara layık olmak için her maçı kazamak istiyoruz. Her maç daha iyi oynayacak ve şampiyonluk hedefimize ulaşacağız” ifadelerini kullandı.

KAPTAN TOLGA’DAN LİSANSLI ÜRÜN VURGUSU

İmza gününde yer alan diğer futbolcu da Tolga Zengin'di. Kaptan, taraftarlardan lisanslı ürün almak konusunda duyarlı olmalarını istedi. Başarılı kaleci, “Kulübünüze katkı sağlayabilmeniz için lisanslı ürünler almanız gerekiyor. Kulübünüzü desteklemek, sadece maçlara gitmek, antrenmanlara gelmek, maçları seyretmek değildir. Maddi-manevi her yönden desteklemeniz lazım. Biz de sevenlerimiz bizden forma istediği zaman TS Club'dan alışveriş yapıyoruz. Sizden ricam lisanslı ürünler kullanın” dedi.

5 KİŞİYE ÖDÜL VERİLDİ

Son 2 maçta 3 gol atarak bir anda takımın en skorer futbolcusu halina gelen Adrian, imza gününde taraftarlardan yoğun ilgi gördü. Öte yandan organizasyona gelen taraftarlara, Trabzonspor ile ilgili ödüllü sorular soruldu. Takımın şampiyonluk sayısının 7, ilk şampiyonluğun 1975-76, sonuncunun ise 2010-11 sezonunda kazanıldığını belirten taraftarlar arasından seçilen 5 kişiye, TS Club ürünlerinden oluşan hediye paketi verildi.

 

 

Yayınlanma Tarihi:15:33,