SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Mario Balotelli Manchester City’den ayrılabilir…’ Bu iddia Manchester United’ın Fransız sol beki Patrice Evra’ya ait.

Premier Lig’de oynanan Tottenham karşılaşmasında teknik direktör Roberto Mancini tarafında kızağa çekilerek maçı tribünden izleyen İtalyan futbolcu içinse Mancini’nin asistanı Angelo Gregucci, “Satılabilir” yorumunda bulundu.

Patrice Evra Balotelli ile ilgili, “Manchester’da kalıp kalmayacağını bilmiyorum, çünkü o ülkesine dönmek istiyor. Onun menajeri değilim, sadece onun ne hissettiğini söyleyebilirim. O benim Manchester’da rakibim; ama onu çok iyi tanıyorum. Saha dışında sürekli şakalaşırız ve yemek yeriz” ifadelerini kullanarak yıldız futbolcunun gitmek istediğine dair ipucu verdi.

Öte yandan Roberto Mancini’nin asistanı Angelo Gregucci’nin, Balotelli’nin satılabilir olduğunu belirtmesi yıldız oyuncunun gideceği iddialarını perçinledi. Gregucci, “Mancini kadro dışı olayıyla ona bir mesaj verdi ve bence bu doğru bir tercihti. Belki geçen haftadan beri bazı şeyler kaçırıldı; ama Mario Manchester forması giymeye hazır. Kalacak mı? Bu benim cevap verebileceğim bir şey değil; ama kesinlikle satılabilir bir oyuncu olduğunu söyleyebilirim. Daha 22 yaşında, yetenekli ve kaliteli bir oyuncu. Futbolumuzun bir değeri o. Milli takımına ve City’ye katkıda bulunuyor” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:11:23,