SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe’de sakat oyuncuların tamamının iyileşmesi teknik direktör Aykut Kocaman'ın yüzünü güldürürken, kadro seçimi konusunda tatlı sıkıntı yaşamasına sebep oluyor. Egemen Korkmaz'ın da takıma katılması ilk 11 konusunda Aykut Kocaman'ın seçim yapmasını zorlaştırdı. Kocaman'ın savunmanda başarılı bir performans sergileyen Bekir'i kesmeyi düşünmediği, bu yüzden Egemen'i Eskişehirspor maçında da riske etmeyeceği tahmin ediliyor.

Orta alanın solunda da her geçen maç performansı yükselen Stoch'un da Eskişehirspor maçında yeri garanti. Kocaman'ın son iki maçı kazanan orta alan ve hücum hattını da bozmayı düşünmediği belirtildi.

‘SAKİN KALIN, TOPA HAKİM OLUN’

Aykut Kocaman, Eskişehir deplasmanı galibiyet şifresini oyuncularına anlatıyor. Kocaman özel toplantılarda oyuncularına, “Çok zor bir deplasmana gidiyoruz. Sahamız dışında yaptığımız maçlara konsantre olmakta zorluk çekiyoruz. Bu yüzden tamamen bu maça konsantre olmanızı istiyorum. 90 dakika boyunca sakin kalan taraf olursak, kazanmamamız için hiçbir sebep yok. Yeter ki maç boyunca basit top kayıpları yapmayalım” diye konuştuğu belirtildi.

 

 

Yayınlanma Tarihi:14:18,