SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hadise’nin söylediği bir şarkı sırasında dilini çıkartmasını Selçuk İnan ile arasındaki ilişkiye yoran gazetenin bu iddiasın kısa süre içerisinde büyük yankı uyandırdı. A Milli Takım’ın Danimarka ile oynadığı maçın öncesinde pop yıldızı Hadise, Türk Telekom Arena’yı dolduran taraftarları coşturdu.

Türkiye ile Çek Cumhuriyeti arasında ABD’nin New Jersey eyaletinde 2010 yılında oynanan hazırlık maçı seremonisinde İstiklal Marşı’nı okuyarak, (A) Milli Takım’a destek olan Hadise, 500 numaralı milli takım formasıyla tarihi karşılaşma öncesinde de bu anlamlı güne katkı sağladı. A Milli Takım’a her platformda destek olmaktan guru duyduğunu ifade eden Hadise için bugün ortaya atılan bir iddia ise çok tartışıldı.

Akşam Gazetesi’nin bugünkü baskısında yer alan ve ‘Dilllere destan’ başlığı kullanılan haberde, Hadise’nin söylediği bir şarkı esnasında çıkarttığı dilini o sırada kulübede oturan Selçuk İnan’a çıkarttığı ve ikilinin kendi arasında bu şekilde anlaştığı iddia edildi. Akşam Gazetesi’nde yer alan haberde; “500. maç anısına verilen Hadise konserini futbolcular da büyük bir ilgiyle izledi. Kulübede kendine yer bulamayan ve bir ara yere oturmak zorunda kalan Selçuk İnan’la Hadise arasında kullanılan dille iletişim dikkatlerden kaçmadı.” ifadeleri kullandı.

Gazetede yer alan haberin aksine, Hadise’nin şarkı söylediği anda futbolcuların soyunma odasından daha yeni çıktığı ve tünelde beklemeye başladıkları ortaya çıktı. Konser sırasında, Hadise’nin söylediği şarkı sırasında yaptığı hareketi ise tribünde maçı izleyen taraftarlara yönelik gerçekleştirdiği aşağıdaki kareden görülüyor.

HADİSE’NİN O HAREKETİ…

 

 

AKŞAM GAZETESİ’NDEKİ O HABER…

Yayınlanma Tarihi:12:41,