SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

2009 yılından itibaren; Macaristan ve dünya futbolunun unutulmaz ismi Ferenc Puskas’ın adıyla dağıtılan FIFA Puskas Ödülü (Yılın golü) için yarışacak 10 isim belli oldu. FIFA.com kullanıcıları tarafından belirlenecek yılın golü için açıklanan listede Fenerbahçeli Miroslav Stoch ve Moussa Sow da yer alıyor.

 

 

FENERBAHÇE-GENÇLERBİRLİĞİ STOCH’UN GOLÜ-VİDEO İÇİN TIKLAYIN 

FENERBAHÇE-GALATASARAY MOUSSA SOW’UN GOLÜ – VİDEO İÇİN TIKLAYIN

2009 yılında Cristiano Ronaldo’nun Manchester United formasıyla Porto’ya attığı gol; 2010 yılında da Hamit Altıntop’un milli takım formasıyla Kazakistan’a attığı gol yılın golü seçilmişti. Geçen sezonun kazananı ise Santos’un Brezilyalı yıldızı Neymar olmuştu.

Fenerbahçe forması giyen Stoch’un geçen sezon Gençlerbirliği’ne attığı gol ve Sow’un Galatasaray’a attığı gol; yılın golü için yarışacak.

Yılın golü adayları şu isimlerden oluşuyor:

Miroslav Stoch (Fenerbahçe) – Gençlerbirliği maçı Moussa Sow (Fenerbahçe) – Galatasaray maçı Hatem Ben Arfa (Newcastle) – Bolton maçı Gaston Maella (Nacional Potosi) – The Strongest maçı Radamel Falcao (Atletico Madrid) – America de Cali maçı Olivia Jimenez (Meksika) – İsviçre maçı Lionel Messi (Arjantin) – Brezilya maçı Emmanuel Agyemang-Badu (Gana) – Gine maçı Eric Hassli (Vancouver) – Toronto maçı Neymar (Santos) – Internacional maçı

Yayınlanma Tarihi:14:53,