SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray'ın pazar günü konuk olduğu Mersin'de soyunma odası rezaleti yaşandı. Futbolcuların basın açıklaması yapmadığı Tevfik Sırrı Gür Stadı'nın tuvaletleri ve soyunma odalarındaki kötü kokular oyuncuları güç durumda bıraktı. Futbolcular da beraberlik sonrası bir an evvel sahayı terketmek zorunda kaldı.

HANGİ ÇİZGİ?

Fatih Terim ise Tevfik Sırrı Gür Stadı'nın yedek kulübelerinden şikayetçiydi. Maçın 4. hakemi Mürvet Sezer sık sık Terim'in yanına gelerek “Lütfen kendinize ayrılan çizgiyi geçmeyin” diyerek İmparator'u uyardı. Fatih Terim ise, “Devamlı çizgiden bahsediyorsun. Yedek kulübesi ile tribünler neredeyse iç içe. Hangi çizgiden bahsediyorsun” diyerek durumu Sezer'e şikayet etti.

BU ÜÇÜNCÜ VAKA

Geçtiğimiz günlerde Gaziantepspor'un teknik direktörü Hikmet Karaman, Gaziantepspor'un Arsin ile yaptığı maç sonrası soyunma odalarından yakınmış ve futbolcuların bu atmosferde verimli olamayacağına değinmişti. Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel ise geçen sezon Ordu'da, “Futbol havaalanında hoca karşılamayla olmuyor. Biraz tesisleşmek lazım. Soyunma odasında bir tane tuvalet var. Bunları söylemek çok ayıp ama tesisleşmeye önem vermek gerekir” demişti.

Egehan ŞENGÜL / AMK