SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, saha ve seyirci avantajını kullanarak Beşiktaş’tan puan alıp zirve yarışını sürdüreceklerini söyledi.

Teknik direktör Özdilek, hafta sonu oynayacakları Beşiktaş maçı öncesinde iddialı konuştu. Geçen hafta oynanan Kasımpaşa maçında galibiyeti kaçıran taraf olduklarını hatırlatan Mehmet Özdilek, “Kazanmayı hak ettiğimiz maçta, son dakika penaltısıyla berabere kaldık. Son 6 haftada yenilmedik ve bu yenilmezliğimizi sürdürmek istiyoruz. Rakibin kim olduğu bizin için önemli değil. Saha ve seyirci avantajını kullanarak Beşiktaş’tan puan almayı hedefliyoruz” diye konuştu.

TARAFTAR DESTEĞİ İSTEDİ

Son haftalardaki seyirci desteğinden duyduğu memnuniyeti de dile getiren Mehmet Özdilek, “12’inci adam olarak tabir ettiğimiz taraftarlarımızı bu maçta da yanımızda görmek istiyoruz. Sahadan puan ya da puanlarla ayrılarak zirve yarışını sürdürmek istiyoruz” dedi. Ligde 34’üncü hafta sonunda bulunacakları konumun önemli olduğuna dikkati çeken Özdilek, galibiyet ve mağlubiyetin psikolojik etkisine kapılmadıklarını sözlerine ekledi.