SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, 2010-2011 sezonu şampiyonluğu için önlerinde öncelikli olarak Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi (CAS) sürecinin durduğunu söyledi.

Şener, Trabzonspor Dergisi’nin Kasım ayı sayısındaki yazısında, geçirdiği ameliyat sonrasında kendisini yalnız bırakmayan ve geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ettiğini, kısa sürede iyileşerek değerli taraftarlarıyla buluşmak istediğini belirtti.

Yaşadıkları tüm talihsizliklere rağmen gecelerini gündüzlerine katarak yine kulübü düşündüklerini ifade eden Şener, ”Şu anda önümüzde öncelikli olarak CAS süreci durmaktadır. Bu yolda çalışmalarımıza daha büyük bir gayret ile devam edeceğiz. Hukukun tüm unsurlarını kullanarak hakkımızı arayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Sahaya gelince bekledikleri puanları toplayamadıklarını ifade eden Şener, ”Ancak bizimle aynı durumda olan başka takımlar da var. Bu saatten sonra geriye bakacak değiliz. Gereken dersleri alıp önümüze döneceğiz. Kadromuzu motive edip birlikte süratle üst sıralara çıkmalıyız” diye konuştu.