SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sarı-lacivertli ekibin dün en iyi isimleri arasında yer alan tecrübeli oyuncu, “Kazandığımız maçlara bakınca genelde maçlarda takımımız adına sivrilen oyuncular oluyordu. Sow gibi, Kuyt gibi, Egemen gibi. Benim düşüncem; Orduspor karşısında biraz daha takım oyunu oynadık. İlk 5 dakika oyuna iyi başlayamadık. Son 5 dakika ise futbolu neden sevdiğimizi bence gördük. 3-5 dakika daha olsa hem taraftarlarımız, hem de biz maç nasıl bitecek diye korku yaşayabilirdik” ifadelerini kullandı.

“SIRA DA MİLLİ MAÇ VAR”

Gökhan, “Şimdi milli maç var. Hazırlık maçı da olsa kazanmak için sahaya çıkacağız. Milli Takım’da hazırlık olmaz. Orada da kazanıp tüm Türkiye’nin yüzünü biraz olsun güldürürüz. Fenerbahçe olarak da inşallah bu oyunumuzu sürdürürüz”diye konuştu.

“BİZ FUTBOLCULAR ÇOK DUYGUSALIZ”

Sezer’in golüne çok sevindiğini belirten milli oyuncu, “Golden sonra göz yaşlarını tutamamış. Oğlu da ‘Baba’ diye ağlamaya başlamış. Bizler futbolcuyuz ama ne kadar duygusal insanlar olduğumuzu görmüşlerdir. Uzun süreli sakatlığının ardından Sezer’in gol atması güzeldi. Futbol bence bir sinema, bir tiyatro, binlerce insanı bir araya getiren eğlence. Lütfen bunu unutmayalım, zevk almaya çalışalım. Her programda herkesin açığı, herkesin kötü yanları araştırılıyor. Çok sıkıntılar çektik. 1,5 senede futboldan soğuma neticesine gelenler var. Biraz daha futbola dönelim, futbol konuşalım. Ne demek istediğimi futbolu bilenler anlayacaktır. Başka bir şey söylemek gerekmiyor sanırım” dedi.