SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aykut Kocaman'la Bursa deplasmanında yaşadığı tartışma sonrası aforoz edilen ve biten sözleşmesi uzatılmadığı için Atletico Madrid'e giden Emre Belözoğlu, kimseye kırgın olmadığını her fırsatta söylüyordu.

Ve bunun nedeni de ortaya çıkmaya başladı. Gitmeden önce helallik almak için yanına gittiği başkan Aziz Yıldırım'la sıcak bir görüşme yaptığı ortaya çıkan milli futbolcu, o buluşmada 2 yıl sonra futbolu bırakacağını açıkladı.

ZATEN ‘FENERBAHÇELİYİM’ DİYOR

Yıldırım’ın bu açıklamaya sessiz kalmadığı ve 32 yaşındaki futbolcuya F.Bahçe'de futbolu bırakacağına dair söz verdiği öğrenildi. Yaptığı her açıklamada F.Bahçeli olduğuna vurgu yapan Emre, Kocaman'la da araya giren mesafe sonrası buzları eritmeyi ve camiaya yeniden öz evlat olarak dönmeyi hayal ediyor.

TARAFTARA ‘ŞİİR’ GİBİ TEŞEKKÜR

Fenerbahçe Kulübü, sarı-lacivertli taraftarlara kulübün resmi internet sitesinden yaptığı açıklamayla teşekkür etti: ‘Önce F.Bahçe, hep F.Bahçe ve sadece F.Bahçe' başlığıyla yer alan açıklamanın şiir gibi olması dikkatlerden kaçmadı: “Dün bir kez daha sarı ve lacivertin adı konmaz büyüklüğüne şahit olduk, oldular. Binlerce ses, tek bir ağızdan, tıklım tıklım ama tek vücut. Üzerine düşen görevi yerine getiren kadınlarımız ve çocuklarımızla, nöbeti devralan tüm taraftarlarımızla… Sezerimizle, Sowumuzla, Volkanımızla Teşekkürün yetersiz kaldığı, tarifsiz, Kocaman bir aile, büyük F.Bahçe ailesi.”

VOLKAN: SON 10 GÜNDÜR ARKADAŞLIK KUVVETLENDİ

Fenerbahçe Kaptanı Volkan Demirel, maç sonrası FB TV'ye konuştu: “Tüm takım arkadaşlarıma güveniyorum, onlara inanıyorum. Takım olarak birbirimize inanıyor ve güveniyoruz. Son 10 günlük süreçte bu birliktelik ve beraberlik daha da kuvvetlendi. Taraftarın da buna katkısının çok büyük olduğunu düşünüyorum. Her zaman dediğim gibi birlikte daha güçlüyüz. Gücümüze güç katarak, inancımızı daha da yükselterek yolumuza devam ediyoruz.

Futbolda kazanmak çok önemlidir. Kazanarak devam ettiğimiz için mutluyuz. Zamanla bunun üstüne de koyacağız. Galip gelince moral, motivasyon, konsantre ve hatta fizik yapısı olarak bile kendinizi daha iyi hissediyorsunuz.”