SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gökhan Gönül, Orduspor maçıyla sarı-lacivertli taraftarlarla buluşacakları için çok mutlu olduğunu söyledi. Yıldız futbolcu, “Ordu-spor maçıyla gerçek taraftarımıza kavuşacağız. Onlarla buluşacağımız için gerçekten mutluyum. Bizim öyle taraftarımız var ki bittiğimiz, ayaklarımızın geri gittiği anlarda bize verdikleri enerjiyle ayağa kalkmamızı sağlıyor. Antalyaspor maçıyla içerideki 47 maçlık seri bitti, ama Orduspor maçıyla yeni serinin başlangıcını yapacağız” ifadelerini kullandı.

FENERBAHÇE’DEN KISA KISA..

FİLEDE ERKEKLER YENİŞEHİR İLE KARŞILAŞIYOR

Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı bugün Yenişehir Belediyespor ile karşı karşıya gelecek. Fenerbahçe Grundig ile Yenişehir Belediyesi arasında Burhan Felek Voleybol Salonu'nda oynanacak karşılaşma 17.30'da başlayacak.

FB ÜLKER,PINAR KARŞIYAKA’YA KONUK OLUYOR

Sarı-Lacivertliler Beko Basketbol Ligi'nde Pınar Karşıyaka'ya konuk olacak. Ligde dört maçını da kazanan Fenerbahçe Ülker ile Pınar Karşıyaka arasındaki mücadele Karşıyaka Spor Salonu'nda 16.00'da başlayacak, Lig TV 3'ten naklen yayınlanacak.

‘KRALİÇELER'İN RAKİBİ İST. ÜNİ.

Kadın Basketbol Takımı, 4. hafta mücadelesinde İstanbul Üniversitesi'ni ağırlıyor. Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sport's Arena'daki karşılaşma 13.30'da başlayacak.