SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Attıkları gollerle kısa sürede sarı-kırmızılı taraftarların sevgisini kazanan Umut Bulut-Burak Yılmaz'ı tutabilene aşk olsun! Cimbom bu sezon 15 resmi maçta 32 kez fileleri sarsarken, bu gollerin 20'sinde Umut ile Burak'ın imzası var. Umut Süper Lig'de 8 golle krallıkta ilk sırada yer alırken, partneri Burak ise Devler Ligi'nde attığı 4 golle Real Madrid'in yıldızı Ronaldo'nun ensesinde.

Yarın Mersin ile karşılaşacak Galatasaray'da Umut-Burak ikilisinin ligde rakiplerinden 2 gol fazlası var. Mersin bu sezon 10 haftada 12 defa ağları havalandırırken, Umut ile Burak'ın toplam 14 golü bulunuyor.

GOL MAKiNESi

Resmi maçlarda tam 10 gol atan Burak Yılmaz, idmanda da boş durmuyor ve arkadaşlarına zor anlar yaşatıyor. Burak'ı dün Sabri durduramadı ve Kral yine ağları havalandırdı. Genç kaleci Eray'a da Burak'ın kale içine yolladığı topları bir bir çıkarmak kaldı!

BAŞARININ SIRRI: TAŞ-KAĞIT-MAKAS

Dünkü idmanda yaşanan tartışmalar Melo sayesinde tatlıya bağlandı. Çocuklarının çok sevdiği oyun olan ‘taş-kağıt-makas'ı antrenmana taşıyan Brezilyalı, 5'e 2 top çalışmalarındaki anlaşmazlıkların bu yolla çözülmesini sağladı. 3 eski Trabzonsporlu Aslan da çareyi ‘taş-kağıt-makas' oyununda buldu.

HALEF iLE SELEF KARŞI KARŞIYA

İdolü Hasan Şaş ile aynı takımda çalışma şansı yakalayan Amrabat dünkü idmanda hocası ile karşı karşıya geldi. Hasan Şaş'ın ‘veliaht'ı gözüyle baktığı Amrabat'la ikili mücadelesi görülmeye değerdi! Şaş'tan nasibini dün sadece Faslı yıldız almadı. Terim'in yardımcısı, hakemlik yaptığı çift kale öncesi takımı “Temiz bir maç istiyorum. Bariz ofsaytları çalarım. Kararlarımın tartışılmasını istemem” diyerek uyardı…

EBOUE’DEN FIRÇA: KAPAT ŞU TELEFONU

Bu sezon 15 maçta da ilk 11'de sahaya çıkan Eboue dünkü idmanı takip eden kameramanı sert dille uyardı. Antrenman için ısınmaya başlayan Fildişili, bu esnada bir kameramanın telefonunun çalmasına sinirlendi ve motivasyonunun bozulduğunu söyledi; telefonunu kapamasını istedi.

‘CRİS’ ÇÖZÜLDÜ

Semih'i kulübeye yollayan Cris'in keyfi yerinde. Brezilyalı dün çok neşeliydi.

MELO HIRSLI

Brezilyalı, formasını Yekta'dan geri alabilmek için var gücüyle çalışıyor.