SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Uzun süre sonra özlenen atmosferin yaşandığı soyunma odasında esprileriyle yıldızlaşan Selçuk, ortayı yapan Gökhan'a da “Gerçekten güzel ortaydı. Çok fazla görmediğimiz bir şey ama!!!”esprisini yaptı.

Selçuk Şahin, direkten dönen şutunu yine direğe nişanlayan, Meireles'in de golünü çıkartan Moussa Sow'a soyunma odasında böyle takıldı

Ael Limassol galibiyeti sonrası soyunma odasında espiriler havada uçuştu. Büyük bir coşku yaşanan soyunma odasında, uzun zamandır özlenen bir ortam herkesi fazlasıyla keyiflendirdi.

 ‘BEN KAÇIRMAZDIM AMA…’

Soyunma odasında en çok konuşulan konu ise Selçuk'un kafa vuruşunun ardından Sow'un topu direğe nişanlamasıydı. Selçuk Şahin, Sow'a “Vallahi defansa iyi yardımcı oldun” şeklinde espri yaparken, “Sow'un 1 metreden kaçırması normal ama benim için bu pozisyonu kaçırmam çok normal değil. Ben çok kaçırmam o pozisyonları. Yüzde 95 gol oluyor ama çok köşeye vurmuşum. Çok da iyi vurdum, ama olmadı” makarasını yaptı.

Gökhan Gönül ise ‘Asistimi yedin' diyerek Selçuk Şahin'e takılırken, Selçuk da takım arkadaşlarına dönerek “O da kendini düşünüyor. Ben gol kaçırmışım benim daha fazla üzülmem lazım” dedi ve son cümlede bombayı patlattı: “Gerçekten çok güzel bir orta yaptı. Çok fazla görmediğimiz bir şey ama!”

ARKADAŞLIK ORTAMI ARTIYOR

Yani anlayacağınız sarı-lacivertlilerde uzun süredir kaybedilen moral tekrar yerine gelmiş durumda. Eğer Orduspor karşısında da galibiyet gelirse bu arkadaşlık ortamının daha da yükseğe çekilmesi bekleniyor.

Eser ERENLER / AMK

Yayınlanma Tarihi:13:07,