SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Siyah-beyazlılar sahadayken ‘gol' görmek garanti… Bu sezon evinde skorer kimliğini konuşturan Kartal, Galatasaray, Karabük, Elazığ, Kasımpaşa ve Mersin İdman Yurdu'ndan sonra Bursa'ya da 3 gol kaydetti.

BEŞİKTAŞ’TAN KISA KISA…

MC GREGOR HATA YAPTI

Beşiktaş’ın file bekçisi Allan McGregor, G.Antep ve F.Bahçe maçlarından sonra Bursaspor'dan da 3 gol yedi. İskoç kalecinin 2. golde hatası büyüktü. Yumrukladığı top 1 metre ileri gidince Batalla golü attı.

FERNANDES BASER’İ BAYILTTI

Portekizli Fernandes ikinci yarıda bir ortasında Bursasporlu Basser'in hafif bir sakatlık yaşamasına neden oldu. Faslı futbolcu kafasına çarpan top sonucu bir süre sendeledi.

KENDİ PİŞİRDİ KENDİ YEDİ

Olcay Şahan, Beşiktaş'ta her hafta üstüne koymaya devam ediyor… Başarılı futbolcu dün Kartal'ın beraberlik golünde topu Holosko'ya aktardıktan sonra kurşun gibi depar attı. Slovak futbolcu sıfıra inip kesti, Olcay da meşin yuvarlağı ağlarla buluşturdu. Olcay bu pozisyonun ardından Holosko'nun kesti topta boş kaleye kaçırdı.

HUGO ALMEİDA BOŞ GEÇMEDİ

Attıklarından çok kaçırdığı gollerle anımsanan Hugo Almeida bir açıldı pir açıldı. Portekizli forvet, Kasımpaşa ve Mersin İdman Yurdu'ndan sonra Bursaspor ağlarını da sarstı. Ayağını iyi kullanamadığı söylenen Almeida, Mersin maçındaki gibi yine penaltı noktasından ağları havalandırdı.