SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İkinci başkan Ali Dürüst “Cluj zaferiyle bir anda avantajlı duruma geldik. Çok anlamlı bir galibiyet oldu. Şanssızlığımız bitti. Direkte patlayan toplar, kaçan penaltıların ardından uğursuzluktan kurtulduk” dedi. Dürüst, Manchester maçıyla ilgili “Ben de Fatih Terim gibi, Manchester United'ın bizim maça yedek kadroyla çıkacağına inanmıyorum. Tarihe baktığımızda bizimle oynadıkları maçları ne kadar ciddiye aldıklarını görebiliriz” ifadelerini kullandı.

ENGİN İÇİN ŞAFAK 1

Galatsaray’da Engin Baytar'ın 11 maçlık ‘uzun' cezası pazar günü sona erecek. Sarı-kırmızılıların Mersin İY'ye konuk olacağı karşılaşmayla birlikte Engin cezasını tamamlayıp, özgürlüğüne kavuşacak.

ELMANDER MERSİN’E YETİŞTİ

Cluj ile Arena'da oynanan maçta sakatlanan Elmander 16 günde kendine geldi… Sağlık heyetinden olumlu rapor alan Fatih Terim, İsveçli futbolcuyu Mersin maçının kadrosuna alacak.

EYVAH ARENA’NIN ÇİMLERİ

Galatasaray yöneticilerini son günlerde endişelendiren tek tablo Türk Telekom Arena'nın 6 günde 3 maça ev sahipliği yapacak olması…

14 Kasım'da Türk Milli Takımı, Danimarka ile 500. maçını oynayacak. Bu özel karşılaşmanın ardından hemen 2 gün sonra G.Saray, TT Arena'da Karabükspor'u ağırlayacak. 20 Kasım'da ise sarı-kırmızılıların Devler Ligi'nde kritik Manchester United sınavı var. Aşırı yağış nedeniyle Cluj karşılaşmasını göle dönen sahada oynayan Cimbom'da yöneticiler Arena'nın çimlerine hem havaların hem de 6 günde 3 maçın zarar vermesinden korkuyor.