SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ankara Dedeman Otel’de gerçekleştirilen genel kurulda, 101 delegeden 100’ü oy kullandı. Kullanılan oylardan 59’unu alan Ahmet Ağaoğlu, yeniden başkanlığa seçildi. Diğer aday Akif Serin ise 37 oyda kaldı. Seçimde 4 oy da geçersiz sayıldı.

Federasyonun yeni yönetim, denetleme ve disiplin kurulu şöyle oluştu:

Yönetim Kurulu: Erol Olçok, İbrahim Şahin, Erkan Akdemir, İsmet Aktekin, Erol İslamoğlu, Dilek Hamoğlu, Prof.Dr. Osman İlhan, Murat Avşar, Alper Alp, Mehmet Nuri Ersoy, Erdal Asım Durukan, Muaz Ergezen, Rasim Kuseyri ve Abbas Kılıç

Denetleme Kurulu: Cihat Kumuşoğlu ve Bülent Keser

Disiplin Kurulu: Salih Çelen, Prof. Dr. Ömer Özkan, Faik Demez, Gurur Gaye Günal ve Sedef Kısakürek

“BU SORUMLULUĞA LAYIK OLMAYA ÇALIŞACAĞIM’

Ahmet Ağaoğlu, Ankara Dedeman Oetel’de gerçekleştirilen genel kurulda sonuçların açıklanmasının ardından delegelere teşekkür etti. Bir genel kurulu daha geride bıraktıklarını ifade eden Ağaoğlu, ”Ülke golf tarihinin milatlardan birisi bugünkü genel kuruldur. Golfte rekabeti değil, sıkıntıları, problemleri genel kurula taşıma geleneği başlattığı için başkan adayı Akif Serin’e teşekkür ederim” diye konuştu.

Ağaoğlu, genel kurulun golf sporuna yakışan olgunlukta geçmesinden dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu vurgulayarak ”Vermiş olduğunuz sorumluluk ağır. Yapmak istediklerim vardı. Akif Serin’in verdiği sözleri de artık ben yerine getireceğim. Bana güvenen tüm delegelere teşekkürlerimi sunarım” ifadelerini kullandı.