SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray ile Cluj arasında Türk Telekom Arena’da oynanan ve 1-1 sonuçlanan maçın kahramanlarından olan Rumen temsilcisinin kalecisi Mario Felgueiras, sarı-kırmızılı takımın haklı bir galibiyet aldığını dile getirdi.

Galatasaray’ın çok kaliteli bir ekipten oluştuğunu ifade eden Felgueries, takım olarak savunmada yaptıkları hatalardan dolayı beklemedikleri bir mağlubiyet aldıklarını ifade etti.
Galatasaray’ın haklı bir galibiyet aldığını belirten tecrübeli file bekçisi, “Galatasaray, sahadaki alanları çok iyi kullandı ve bizi hataya zorladı. Ben dahil takım olarak yaptığımız hatalar mağlubiyette kritik bir rol oynadı. Yeni bir teknik direktörümüz var ve bu durum her oyuncu için zordur. Birbirimize alışmamız zaman alacak ancak iyi bir ekibimiz var ve kenetlenmeliyiz” dedi.
Kendilerini kanıtlamak için Braga karşısında mutlak galibiyet almaları gerektiğinin de altını çizen Felgueiras, “Braga maçı belki de bizim adımıza sezonun en önemli maçı olacak. Galatasaray karşısında yaptığımız hataları yapmayacağız ve iyi bir takım olduğumuzu kanıtlayacağız” şeklinde konuştu.
Öte yandan Rumen basını, Galatasaray – Cluj maçı için hazırladığı maç raporlarında maçın en kötü performans gösteren isimleri Felguerias ve Muresan olarak açıkladı.
Yayınlanma Tarihi:01:30,