SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AEL Limassol Teknik Direktörü Jorge Costa, UEFA Avrupa Ligi C Grubu’nda yarın Fenerbahçe ile yapacakları maç öncesinde düzenlediği basın toplantısında, zor bir takımla karşılaşacaklarını ifade ederek, en iyi sonucu elde etmek için geldiklerini söyledi.

“SON ŞANSIMIZ”

Karşılaşmanın oynanacağı Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda açıklamalarda bulunan Costa, “Gerçekten zor bir maça çıkacağız. Bu maç, gruptan çıkabilmemiz için son şansımız. Güçlü bir takımla karşılaşacağız. Mücadele ederek, en iyi sonucu elde etmek için geldik. İlk maçta iyi oynadık, ancak mağlup olduk. Güzel bir oyunla puan veya puanlar almak istiyoruz. Bütün amacımız bu. Fenerbahçe ile böyle bir statta oynamak benim ve oyuncularım için büyük bir şans” diye konuştu.

Bir soru üzerine sakat ve cezalı oyuncularının olduğunu vurgulayan Costa, “Takımımızda bu arkadaşların yerini dolduracak başka oyuncular da var. Eksik oyuncu bahanesi arkasına gizlenemeyiz” ifadelerini kullandı.

Takım kaptanı Stelios Parpas ise, “Zor bir maç için geldiğimizi biliyoruz. İşimiz çok zor. Şu ana kadar grupta 1 puan kazandık. Yarın akşam elimizden geleni yapacağız” ifadesini kullandı.