SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bordo-mavili taraftarlar önümüzdeki cumartesi günü, UEFA'nın İsviçre'nin Nyon kentinde bulunan merkez binasının önünde ‘Temiz Futbol' eylemi yapmak için kolları sıvadı. Taraftar gruplarından Vira'nın organize ettiği eylemin, yerel saatle 14.00'de başlayacağı ifade edildi. Avrupa'da yaşayan çok sayıda Trabzon taraftarının o gün Nyon'a akın etmesi bekleniyor.

ŞENOL GÜNEŞ HENRİQUE’Yİ SİLDİ

Trabzonspor formasıyla bugüne dek 38 maçta 3 gol atabilen Henrique'nin, Şenol Güneş tarafından tamamen gözden çıkarıldığı bildirildi. Dünkü maçın kadrosuna da alınmayan Brezilyalı'nın ocak ayında ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

EMRE’NİN TWİTİ OLAY ÇIKARDI

Trabzonspor'un genç oyuncusu Emre Güral'ın maç sonrası attığı twit ortalığı karıştırdı. Şenol Güneş'in şans vermediği Emre'nin “!!!!!!!!!!!!!!?????????!!!!!!!!!!!!!” yazması teknik heyetin kararına bir tepki olarak değerlendirildi.

TAYFUN VE BARIŞ ATAŞ GÖNDERİLDİ

Gözden çıkarılan Tayfun Cora ve Barış Ataş'la yollar resmen ayrıldı. Her iki oyuncunun da sözleşmeleri devam ediyordu ancak antrenmanlara alınmıyorlardı. Taraflar arasındaki bağ, dün koptu ve bu futbolcuların sözleşmeleri feshedildi.