SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kart cezası biten İbrahim Toraman, Oğuzhan'ın yokluğunda orta alanda oynamak için ‘Feda' dedi… Sakatlığını atlatmak için kan hücrelerinin yenilenmesini baz alan plazma tedavisi gören Toraman, Bursa maçına yetişmek için bu tedavinin artırılmasını istedi. Bunu uygun bulup harekete geçen sağlık ekibi, oyuncuyu maça yetiştirmek günde iki kez plazma tedavisi uyguluyor.

KARTAL İZİN YAPTI

Beşiktaş, Mersin İdman Yurdu galibiyeti sonrası dün izin yaptı. Teknik heyetin verdiği izinle dün dinlenen siyah-beyazlı futbolcular, cuma günü oynanacak Bursaspor karşılaşmasına bugün 11.00'de basına açık yapacağı idmanla başlayacak.

‘O FORMA HELAL OLSUN SİZE'

Mersin maçının oynandığı gün 45 yaşına basan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a en güzel hediyeyi futbolcular verdi. Alınan 3 puanla mutlu olan Orman, maçın ardından ise gelen sürpriz bir hediye ile duygulu anlar yaşadı. Beşiktaşlı tüm oyuncular giydikleri formaları başkanlarına göndererek, ‘İyi ki doğdun' hediyesi verdiler. Bu hareketten oldukça mutlu olan Orman ise daha sonra futbolculara teşekkür ederek, “Tüm gün her gittiğim yerde pasta kestiler, doğum günümü kutladılar. Ama hiçbiri bu formalar kadar anlamlı değildi. Kırmızı formalarınız terden bordoya dönmüş, hepinize teşekkür ediyorum. O formalar helal olsun size…” dedi.

 

Yayınlanma Tarihi:01:36,