SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PFDK eski üyesi Doç. Dr. Mahmut Kaşıkçı, Mersin maçında sahaya giren taraftarın saha kapama cezasını gerektirmediğini söyledi. Radyospor'a konuşan Kaşıkçı, “Şiddet amaçlı bir unsur ortada yok. Saha kapamaya gerek yok” dedi. Beşiktaş Yönetimi ise üzerinden kimlik çıkmayan söz konusu taraftar hakkında suç duyurusunda bulundu.

 ‘KAPALI’DA İNDİRİM YOK!

Beşiktaş, Bursa biletlerinde fiyat değişikliği yapmadı. Mersin karşısında taraftarın, “Yönetim kapalı senin eserin” tezahüratları ile tepki gösterdiği bilet fiyatları yine aynı tutuldu. Bursa maçı bilet fiyatları 30 ile 385 TL arasında satışa sunulurken kapalı alt 110 ve kapalı üst 125 TL olarak belirlendi.

YILDIZLAR İMZA GÜNÜNDE

Siyah- Beyazlıların bu sezon kadrosuna kattığı iki yıldız futbolcu, Oğuzhan ve Allan McGregor bugün taraftarlarla buluşacak. İki futbolcu, saat 13.30'da Kartalcell'in Historia AVM'de düzenleyeceği imza gününde Beşiktaşlılar ile bir araya gelecek.

KARTAL YUVASI PARA BASTI

Beşiktaş ilçe merkezinde geçtiğimiz çarşamba günü açılan 8 katlı yeni Kartal Yuvası, Mersin İdman Yurdu maçı öncesinde adeta para bastı. Mağazada pazar günü 81 bin TL'lik hasılat elde edildi. Bu rakamın bir günlük satışlar baz alındığında kulüp için rekor olduğu belirtilirken Beşiktaş yöneticisi Mesut Urgancılar, twitter'dan, “Kartal Yuvası mağazaları bugün tüm zamanların ciro rekorunu kırdı. Çok teşekkürler, sağ olun” yazdı.

TANJU’DAN DAVA TEHDİDİ

Artık eski futbolcular değil takım içinde yer alanlar da dava açıyor. Birçok dava ile uğraşan Beşiktaş şimdi de kadro dışı durumdaki Tanju Kayhan ile karşı karşıya. Genç futbolcu, 1 yıldır alamadığı 500 bin euro için geçtiğimiz perşembe günü daha önce de Beşiktaşlı futbolculara yardım eden bir avukatla birlikte kulübe geldi. Tanju, en kısa sürede ödeme yapılmasını isteyip aksi halde dava açacağını söyledi.