SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'a göre sarı-kırmızılılar yarın Cluj'u yenerse sadece sahada kazanmayacak, kulübün kasası da dolup taşacak. Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkmaları için en az 2 galibiyet-1 beraberliğe ihtiyaçları olduğunu vurgulayan Aysal, ilk iki sırayı almaları halinde 7 milyon euro gelir elde edeceklerini söyledi.

Deplasman maçlarına pek gitmeyen Galatasaray Başkanı, bu kuralını Şampiyonlar Ligi için yine bozacak. Old Trafford'da Terim ve talebelerini yalnız bırakmayan Aysal, Cluj deplasmanında da takımla olacak.

TAKIM İYİ GİDERSE, DÜĞMEYE BASILACAK

Ünal Aysal'ın izleyeceği yol haritası bu ay şekillenecek. Futbol takımının Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi'nde alacağı sonuçları bekleyen Aysal, iki kulvarda da başarılı olunması halinde değişim için harekete geçecek. Ocak ayında seçime girmeye hazırlanan Galatasaray Başkanı, ‘sil baştan' bir yönetim ile devam etmeyi planlıyor. Futbol takımının alacağı olumlu sonuçlar, Aysal'ın elini güçlendirecek ve toplantılarda çatlak ses çıkaran yöneticileri ile yeni dönemde ilişkisini kesecek.

GALATASARAY’DAN KISA.. KISA..

AKADEMİDE TEK FİRE

Akademi Ligleri'nin 13. haftasında Galatasaray, Çaykur Rizespor karşısında çıktığı beş maçın üçünü kazandı, birini kaybetti. Sonuçlar: U14 Ligi Ç.Rize-G.Saray: 0-5, U15 Ligi Ç.Rize-G.Saray: 1-1, U16 Ligi G.Saray-Ç.Rize: 6-0, U17 Ligi G.Saray-Ç.Rize: 3-0, U18 Ligi Ç.Rize-G.Saray: 3-2.

CİMBOM’UN SERİSİ BİTTİ

Bir önceki hafta futbol, basketbol ve voleybolda 5'te 5 yapan Galatasaray bu başarısını bu kez tekrarlayamadı. Futbolda İstanbul Belediye galibiyeti ile liderliğini koruyan Cimbom, potada ve filede erkeklerde 4'te 4 ile yoluna tam gaz devam etmişti. Ancak önceki gün Galatasaray'ın Kadın Basketbol ve Voleybol Takımları maçlarını kaybetti, muhteşem seri sona erdi.

ELAZIĞ’DA GSSTORE

GSStore mağazalar zincirinin son halkası Elazığ GSStore dün hizmete açıldı. Bosna Hersek Bulvarı üzerinde yer alan Elazığ GSStore'da formadan aksesuara kadar her ürün bulunuyor ve yeni açılan mağaza sarı-kırmızılı taraftarları bekliyor.