SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Türkler’i yarış dışı bırakacağız”

Şampiyonlar Ligi'ndeki 4. maçında Galatasaray'ı konuk edecek olan CFR Cluj'da, takımın sahibi Arpad Paszkany, iddialı açıklamalar yaptı..

Güncellenme: 16:40, 05/11/2012
“Türkler’i yarış dışı bırakacağız”

Şampiyonlar Ligi’ndeki 4. maçında Galatasaray’ı konuk edecek olan CFR Cluj’da, takımın sahibi Arpad Paszkany, kritik mücadele hakkında “yılın maçı” ifadesini kullandı, iddialı açıklamalar yaptı..

Şampiyonlar Ligi’ndeki 4. maçında Galatasaray’ı konuk edecek olan CFR Cluj’da, takımın sahibi Arpad Paszkany, sarı kırmızılılarla yapacakları maç, gruptaki şansları ve yeni teknik direktörleri Paulo Sergio hakkında görüş bildirdi.

Galatasaray ile yapacakları maçla ilgili olarak konuşan Paszkany, “Şampiyonlar Ligi’ndeki kader maçımızı kazanmak istiyoruz. Ligde başladığımız galibiyet serisine devam etmek istiyoruz ve Galatasaray karşısında 3 puan hedefliyoruz. Galatasaray’ın son şansı olduğu için bizim açımızdan yılın maçı. Bu, onlar için ölüm-kalım maçı olacak. Türkler’le olan savaşımızdan galip ayrılmak istiyoruz. Bu maçı kazandığımız takdirde 3.’lüğü garantileyeceğiz. Braga karşısında alacağımız iyi bir sonuçla da gruptan da çıkabiliriz” ifadelerini kullandı.

Yeni teknik direktörleri Paulo Sergio yönetimindeki ilk maçlarında aldıkları 5-0’lık galibiyetten duyduğu memnuniyeti dile getiren Paszkany, “Sergio için, Porto ve Benfica ile savaştık. Kış döneminde böyle kaliteli bir teknik direktör bulmak kolay değil.” ifadelerini kullandı.