SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Başarılı file bekçisinin Trabzoncell abonelerinin gönderdiği sms'ler ve facebook kullanıcılarının oylarıyla ekim ayının oyuncusu seçildiği bildirildi.

ALANZİNHO ÇOK ÜZGÜN

Brezilyalı futbolcu Alanzinho, önceki akşamki çalışmanın ardından küpesini kaybetti. İdman bitimi uzun süre küpesini arayan sambacıya, yardımcı hoca Turgut Kural da destek oldu. Ancak küpe bulunamadı. Çok üzülen Alanzinho'ya arkadaşları, “Asma suratını zaten çakmaydı” diye takıldı.

OLCAN KULÜBEYE

Son haftalardaki performansıyla eleştirilen Olcan Adın'ın, Antalya karşısında kulübede yer alması bekleniyor. Adalesinde yer alan sakatlık nedeniyle hafta içerisinde yapılan iki antrenmana da katılamayan Olcan'ın Güneş tarafından kızağa çekileceği ve bu futbolcunun yerine Soner'in yeniden 11'e döneceği belirlendi.

SERKAN BALCI 11’E DÖNÜYOR

Son iki haftadır kadroya giremeyen Serkan Balcı, Antalya maçıyla birlikte ilk 11'e dönmeye hazırlanıyor. Şenol Güneş daha önce yaptığı açıklamalarda “Motivasyon kaybı yaşıyor” diyerek işaret ettiği Serkan'ı, antrenmanlarda as takımda deniyor.

GİRAY GÖREV BAŞINA

Sakatlığını tamamen atlatan Giray Kaçar, sonunda formasına kavuşuyor. Mustafa Yumlu'nun cezası nedeniyle ilk 11'de yer almasına kesin gözüyle bakılan Giray'ın, savunmanın kumandanı Sol Bamba ile nasıl bir uyum sağlayacağı da merak ediliyor.

Yayınlanma Tarihi:00:46,