SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kurt hoca, futbolun yazılı olmayan kuralını uygulayacak ve Kasımpaşa önünde farklı kazanan ilk 11'i, cezalı Toraman dışında değiştirmeyecek

Beşiktaş’ta taşlar yavaş yavaş yerine oturuyor. Teknik direktör Samet Aybaba, Trabzonspor maçının ikinci yarısı ile başlayan iyi futbolun Kasımpaşa karşısında da sürmesiyle kafasındaki kemik kadroya son şeklini verdi. Tecrübeli çalıştırıcı, lacivert-beyazılılara karşı farklı galip gelen, bunu yaparken de beğenilen bir futbol sergileyen kadroyu Mersin İdman-yurdu karşısında da bozmayacak.

Kalede McGregor'u kullanacak Aybaba, geri dörtlüyü Hilbert, Sivok, Ersan ve Uğur Boral'dan oluşturacak. Orta sahada sakat İbrahim Toraman'ın cezası nedeniyle bir değişiklik yapacak Aybaba, kaptanın yerine Veli Kavlak'a şans verecek. Sağ kanatta Holosko, sol kanatta Olcan, Veli'nin yanında son dönemin formda ismi Oğuzhan ve hemen önlerinde Beşiktaş'ın saha içi lideri Fernandes oynayacak. Kartal'ın golcüsü ise Almeida olacak.

İSMAİL TAKIMLA ÇALIŞTI

Beşiktaş, Mersin İdmanyurdu maçı hazırlıklarına dün tesislerde yaptığı antrenmanla devam etti. Taktik idmanlar ve 5'e 2 pas çalışması üzerinde durulan antrenman, şut çalışması ile tamamlandı. 1.5 saat süren idmana tedavisine devam edilen Mustafa Pektemek katılmazken, İbrahim Toraman ve Muhammed Demirci takımdan ayrı çalışmalarını sürdürdü. Sakatlıkları geçen Mehmet Akgün ve İsmail Köybaşı ise takımla birlikte kontrollü olarak çalıştı. Siyah-beyazlılar hazırlıklarına bugün yapacağı idmanla sürdürecek.

 

Yayınlanma Tarihi:10:23,