SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Özür bile diledim

Belözoğlu: “Bursa’da hocanın bana bir hareketini yanlış anladım ve buna abartılı tepki gösterdim. Sonra özür diledim fakat bu ayrılık herkes için iyi oldu.”

Güncellenme: 10:57, 02/11/2012
Özür bile diledim

Geçen sezon Bursa deplasmanında teknik direktörü Aykut Kocaman'la tartışan ve günden itibaren hocasının takımda istemediği Emre Belözoğlu, ilk defa bu konuyla ilgili açıklama yaptı. TamSaha Dergisi'ne konuşan milli yıldızın düşünceleri şöyle: “Dört yılın sonunda ayrılmamız gerekiyordu çünkü böylesi F.Bahçe adına da Aykut Kocaman adına da daha iyi olacaktı. Emre Belözoğlu olarak hiç kimseye kin gütmedim.

KADRO DIŞI İÇİN DEĞİLDİ

Bursa’da hocanın bana bir hareketini yanlış anlamam ve bunun üzerine abartılı tepki göstermem var ama küfür yok. Ama benim adıma yapılan bir hata vardı ve çıkıp bu hata için her şeyden önce hocanın evine giderek özür diledim. Bunu kadro dışı bırakılma cezamın kaldırılması için yapmadım. Hocanın yüzüne de söylediğim gibi, ‘Bir gün teknik adamlık ve futbolculuk hayatlarımız bitebilir, o zaman karşı karşıya geldiğimizde size sarılmak isterim' diyerek özür diledim. Hepsi bu.”