SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor'un başarılı oyuncusu Alfred N'Diaye, “Orta sahada Belluschi ile müthiş uyum yakaladık. Zaten iyi futbol oynuyoruz, hedefimiz Kasımpaşa'yı da yenmek” dedi

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın vazgeçilmezleri arasında yer alan Alfred N'Diaye, Trabzonspor galibiyetiyle birlikte beyaz sayfa açtıklarını söyledi. 4 hafta iyi oynamalarına rağmen üst üste beraberlikler aldıklarını vurgulayan Senegal asıllı Fransız oyuncu, “Çok iyi takımız. İyi mücadele ediyoruz. Aldığımız son galibiyetle bunu tekrar gösterdik” diye konuştu. Transferin son anlarında kadroya katılan orta alandaki partneri Belluschi ile ilgili de yorum yapan genç futbolcu, “İyi ki bize katılmış. Müthiş uyum yakaladık. İyi anlaşıyoruz. Bu durum da kesinlikle takımın faydasına” dedi.

‘TRİBÜNLER DOLUYSA…’

Tecrübelİ futbolcu Hakan Aslantaş ise taraftarlara mesaj gönderdi. Hem sağ bek, hem de sol bekte oynayan Hakan, “Kötü oynadığımız maçlar, tribünlerin dolu olmadığı zamanlar. Tribünlerimiz dolduğunda sahada coşarak, daha fazla savaşırız. Bunun sonucunda takım da üst sıralara tırmanacaktır” açıklamasında bulundu.

Yayınlanma Tarihi:00:17,