SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Radyospor.com editörü Uğur Asarlı’ya konuşan Ozan İpek ve Volkan Şen’in menajeri Engin Kırkpınar, şuan için kendisine Ozan için bir teklif gelmediğini söylerken; “Resmi teklif gelse bize gelmez, kulübe gelir. Biz oyuncunun menajeriyiz. Menajer en son noktadır. İlk aşama, sözleşmeli futbolcu olduğu için Bursaspor Kulübü’dür. Bursaspor ile anlaştıktan sonra biz devreye gireriz. Biz ikinci aşamada para ile ilgili konularda oturur konuşuruz. Şuan için bana kulüp tarafından iletilen bir şey yok. Kulüpler anlaşırsa ben görüşmemi yaparım. Bonservis bedeli olarak da belirlenmiş bir rakam yok. 10 milyon Euro derler, 4 milyon Euro’ya verirler. O kulüpler arasında olan bir şey. Ozan İpek’e daha önceden teklifler vardı. Bursaspor kabul etmedi, satmak istemedi” dedi.

‘VOLKAN ŞEN OYNAMADIĞI İÇİN MUTSUZ’

Trabzonspor’da istediği kadar forma şansı bulamayan Volkan Şen’in devre arasında ayrılacağı yönündeki iddiaları da cevap veren Kırkpınar, şöyle konuştu: “Futbolcu oynamak ister. Volkan Şen de oynamak istiyor. Daha 24 yaşında. O yaştaki bir oyuncu para mı alayım oynamasam da olur demez. Volkan’da da oynamamanın vermiş olduğu bir sıkıntı var. Şuan itibari ile bize Trabzonspor’dan gelmiş bir şey yok. Hani gelin bonservis bedeli belirleyelim falan şeklinde bir şey olmadı. Devamlı başkan, asbaşkan ve hoca ile görüşüyoruz. İlerideki dönemde ne olur ne biter bir şey diyemem. Oyuncu oynamadığı için mutsuz” dedi.

Hasan Yener’in “Volkan Şen biraz kendine bakmalı” açıklamaları için ise Kırkpınar şöyle konuştu:

“Trabzonspor az buz bir rakam vermedi. 3.6 milyon Euro verdiler. Beklentileri yüksek. Volkan da şuan için beklentileri karşılayamadığı için haklılardır” dedi.

SAMET AYBABA OZAN VE VOLKAN’I İSTEDİ

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba’nın Ozan İpek ve Volkan Şen’in istediğini söyleyen Kırkpınar, “Samet Aybaba, Ozan’ı da, Volkan’ı da istedi. Ama istemek ile olmuyor. Bu oyuncuların bir değerleri var, bedelleri var. Sözleşmeleri de devam eden oyuncular olduğu için önce kulüp ile anlaşılacak, ondan sonra ben görüşürüm” diyerek sözlerini tamamladı.