SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Peş peşe gelen sakatlıkların takımdaki dengeleri bozduğuna dikkat çeken F.Bahçe teknik patronu, “İstediğiniz zaman görevi bırakırım” dedi. Başkan Yıldırım ise, “Ben burada olduğum sürece görevinin başındasın” sözlerini tekrarladı.

Antalyaspor'a evinde 3-1 mağlup olarak Kadıköy'deki 47 maçlık yenilmezlik ünvanını kaybeden Fenerbahçe'de yeniden tartışılmaya başlanan teknik direktör Aykut Kocaman'a başkan Aziz Yıldırım tam desteğini sürdürüyor. Cezaevinde bulunduğu süre içinde sarı-lacivertli kulübe verdiği mesai ile Yıldırım'ın gönlünde taht kuran Kocaman, önceki gün kulüp binasında biraraya geldiği başkanla yaklaşık bir saat konuştu. Futbol Şubesi Sorumlusu Ali Yıldırım'ın da hazır bulunduğu zirvede taraftarın istifa çağrısını gündeme getiren Kocaman, “İstediğiniz zaman görevi bırakırım” sözlerini yineledi.

PUAN FARKINI KAPATIRIZ

Takımın kötü futbol oynadığını kabul eden Kocaman, son haftalarda üst üste gelen sakatlıkların takımdaki dengeleri bozduğuna işaret ederek, “Sakatlar kötü oynamanın tabi ki bahanesi olmamalı. Ancak yeni bir sistemi yerleştirmeye çalışırken, önemli oyuncuların yokluğu planlarımızı alt üst etti. Zirve yarışında önemli bir kayıp verdik. Şu anda liderin 5 puan gerisindeyiz. Ancak ligin henüz başı. G.Saray ile oynayacağımız maçı da düşünürsek, aradaki farkı kapatmak mümkündür” dedi. Yıldırım da Kocaman'a “İstifayı unut. Ben olduğum sürece görevinin başındasın. Sadece işine konsantre olmalısın” diye destek verdi.

İrfan YİRMİBEŞ – AMK

Yayınlanma Tarihi:15:00,