SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Ünal Aysal, İstanbul Auto Show'u gezdi. Aysal burada yaptığı konuşmayla sarı-kırmızılı camia üzerindeki kara bulutları da dağıttı. Yönetimdeki anlaşmazlıklarla ilgili sorularla karşılaşan Aysal hem vücut dili hem de cevaplarında çok rahattı. Aysal “Bunlara hiç kafanızı yormayın. Sıkıntılar hep olur. G.Saray'da önemli olan başarıdır. Bizim bir programımız var, onu uyguluyoruz. Geçen sezon gördünüz. Bu sezon da aynısı tekrarlanacak. Onun için içiniz rahat olsun. G.Saray'da her şey yolunda yürüyor” dedi.

Aysal, “Sorunlar sizin yumuşak kalpli olmanızdan kaynaklanıyor olabilir mi?” sorusuna da ilginç bir cevap verdi. G.Saray'ın başkanı “Yumuşak kalpli olmak, sorunları göğüslememek anlamına gelmemeli. Bazen daha anlayışlı, toleranslı yaklaşınca sorunlar daha rahat çözülür. Gönlünüz büyük, kalbiniz büyük yaklaştıkça sorunları kolay aşarsınız. Herkese de bunu tavsiye ederim” ifadelerini kullandı.

Aslan’da başkan Aysal, Cluj maçında yaşanan zemin sıkıntısına da değindi. Aysal “Ciddi bir çalışma yapılıyor. Raporlara bakacağız. Sorunun büyüklüğüne veya küçüklüğüne bağlı önümüzede bakacağız. Sorun büyükse mevsim sonu küçükse devre arasında 1 ayda hallederiz” dedi. Aysal son olarak İstanbul Büyükşehir Belediyespor ve Cluj maçlarıyla ilgili “Ben ekibimize çok güveniyorum. Başarılı neticeler alacağımıza da inanıyorum” diye konuştu.

Egehan ŞENGÜL / AMK

Yayınlanma Tarihi:17:25,