SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şenol Güneş, sezon başından bu yana hafta içi çift antrenman yaptırıyordu. Güneş'in yoğun programından rahatsız olan futbolcular, ağır idmanlardan bunaldıklarını Güneş'e ileterek, “Bu inanılmaz tempo bize nefes aldırmıyor. Sevdiğimiz iş bizim için işkenceye dönüşüyor. Bu konuda sizden anlayış bekliyoruz” dedi. Güneş de öğrencilerinin bu talebini kabul ederek Bursa maçının ardından günlük antrenman sayısını 1'e indirdi.

İŞTE BU COLMAN’IN AYAK SESLERİ

Sağ diz iç yan bağlarında oluşan 2. derece yırtıktan ötürü yaklaşık 2 aydır takımdan ayrı kalan Colman, takımla çalışmalara başladı. Tangocu antrenmanlardan sonra da ekstra çalışma yaparken, bu durum Güneş'in yüzünü güldürdü. 1.5 saat süren son antrenman sonrası tempolu koşuyla şut atan Colman'ın yüksek gol yüzdesi de gözlerden kaçmadı. Ancak Güneş'in bu futbolcuyu Antalya maçında kadroya almayı düşünmediği gelen bilgiler arasında.

EMRE GÜRAL’IN İLK 11 UMUDU

Ligin başından beri pozisyon üretmekte zorluk çeken Trabzonspor'da forma, sonunda Emre Güral'a teslim ediliyor. Şenol Güneş'in idmanlarda özel olarak ilgilendiği genç futbolcuyu Antalyaspor mücadelesinde ilk 11'de oynatmayı planladığı ifade ediliyor. Bu ihtimal yüzünden daha da hırslanan Emre'nin idmanlardaki enerjisi parmak ısırtırken, genç yıldızın Bursaspor maçında çataldan dönen şutunu hala unutamadığı söyleniyor.

VOLKAN SÖYLENTİLERİ TWİTTER’DAN YANITLADI

Takımdan ayrılacağı konuşulan Volkan Şen, iddialara twitter hesabından cevap verdi. Volkan, “Böyle haberlerin çıkması hem bana hem de kulübüme zarar vermektedir. Ayrıca ne ben ne de menajerim hiç transfer görüşmesi yapmamıştır” ifadelerini kullandı.

ABDULLAH ERCAN’IN TEPKİSİ

Karadeniz ekibinin unutulmaz futbolcularından Abdullah Ercan da Bursa maçının hakemi İlker Meral'e yüklendi. Ercan, “Yasin'in golü nizamiydi ve verilmeliydi. O pozisyonda Bamba'nın ayağı havada ancak topla oynama hizasındaydı” dedi.

BİZE DUİSBURG DA TRABZON

Almanya'nın Duisburg kentinde 1996 yılından beri faaliyet gösteren Duisburg ve Çevresi Trabzonlular Derneği Yönetim Kurulu, bulundukları binanın bahçesine dev bir Trabzonspor bayrağı dikti. Bayrağın 15 metrekare olduğu ifade edildi.