SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Basketbol ve voleybolda hem erkekler hem de bayanlarda fire vermeyen Cimbom, futbolda galibiyet hasretine son verdi. Tekerlekli sandalyede ise bir kupa daha geldi.

CİMBOM BAYRAMI…

Galatasaray unutulmaz bir hafta sonunu geride bıraktı. Startı cumartesi Dişi Aslanlar yaptı. Fowles, Whalen, Nevriye ve Torrens gibi 4 asından yoksun Galatasaray Kadın Basketbol Takımı, Samsun deplasmanında 71-52 kazandı ve 2'de 2 yaptı. Ardından sahneye futbol takımı geçti. Fatih'in Aslanları, Kayseri'yi 3-0 mağlup etti ve 3 haftalık galibiyet hasretine son verdi. Fenerbahçe'nin Antalyaspor'a yenilmesi, lider Galatasaray'ın keyfini iyice yerine getirdi.

ENGEL TANIMADILAR!

Pazar günü Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı tarih yazdı. Engelsiz Aslanlar, Japonya'daki Kıtalararası Kupa finalinde ev sahibi Miyagi Max'ı 67-48 devirdi. Sarı-kırmızılılar üst üste ikinci, toplamda ise dördüncü kez Kıtalararası Kupa'da şampiyon oldu. Engelsiz Aslanlar'ın başarısı filede taçlandı. Önce Galatasaray Kadın Voleybol Takımı deplasmanda TED Kolejliler'e set vermedi. Sonra Galatasaray Erkek Voleybol Takımı derbide Fenerbahçe'ye acımadı!

HER BRANŞTA ‘LİDER’SARAY

Kurban Bayramı'nda 5 branşta 5'te 5 yapan Galatasaray, Cumhuriyet Bayramı'nı da boş geçmedi. Galatasaray Erkek Basketbol Takımı deplasmanda A.Efes'i dize getirdi ve şampiyonluğun en büyük favorisi olduğunu gösterdi. Galatasaray; futbol, erkek ve kadın basketbol ile erkek ve kadın voleybolda zirvede…

Yayınlanma Tarihi:10:30,