SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ronaldo'lu Real,Messi'li Barça'yı stattan takip etmenin bedeli 150 TL'ye yakın… Galatasaray, 40 TL ile Türk ekipleri içinde canlı takibi en pahalı takım.

ASLAN 17.SIRADA BULUNUYOR

Galatasaray transferde harcadığı milyonlarca euroyu bir şekilde kasaya geri döndürüyor… Bunun için de en önemli gücü taraftarı. Sarı-kırmızılılar, Sporx'in yaptığı derlemeye göre Avrupa'nın en pahalı bileti satan 17. kulüp. Listenin ilk sırasında Ronaldo'lu, Ramos'lu, Modric'li Real Madrid yer alıyor. İspanyol devini izlemenin en ucuz yolu 146 TL. Real'in ardından ezeli rakibi Barcelona geliyor. Xavi-Iniesta paslaşmalarını, Messi'nin çalımlarını canlı takip edebilmek için cebinizden en az 135 TL çıkmalı.

KALE ARKASI 40 TL’DEN SATILIYOR

Cimbom ise bu listenin 17. basamağında yer alıyor. Türk Telekom Arena'da G.Saray'ı izlemenin bedeli en ucuz 40 TL. Sarı-kırmızılıları 35 TL ile ‘feda' sezonunda Beşiktaş takip ediyor. F.Bahçe 33 TL ile 23. basamakta yer alıyor. Trabzonspor en ucuz biletini 25 TL'den satıyor ve bu fiyatla 27. sırada bulunuyor. 4 Büyükler dışında ilk 30'a giren diğer Türk takımı ise Bursaspor. Timsahlar 15 TL ile 29. sıradalar.