SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş merkezde bulunan mağazanın açılış törenine Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın yanı sıra Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, Genel Sekreter Mesut Urgancılar, Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran, Futbol Komitesi Üyesi Ahmet Kavalcı, Kartal Yuvaları’ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Albayrak, futbolcular İbrahim Toraman, İsmail Köybaşı ile basın mensupları ve taraftarlar katıldı.

Lisanslı ürünleri taraftalara ulaştırmak için Yönetim Kurulu’nun aldığı karar sonrasında kısa sürede çalışmalar tamamlanarak bugün açılışı gerçekletirilen mağaza, Kartal Yuvası mağazaları içinde en büyüğü olma özelliği taşıyor.

“BEŞİKTAŞ’A BOL KAZANÇ VERSİN”

Başkan Fikret Orman, görev geldikleri ilk günden itibaren Beşiktaş’ta mağaza açmayı istediklerini belirtti ve “Metin Albayrak yeri buldu ve konumu itibariyle de beğendik. 4 aylık çalışma sonunda hazır hale geldi. Allah hayırlı etsin, Beşiktaş’a bol kazanç versin” ifadelerini kullandı.

“TAKIM OLMAMIZDAN MEMNUNUM”

Başkan Orman, ayrıca basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Orman, “Takım olmamızdan memnunuz. Daha işin başındayız. Yapacak çok işimiz var. Adım adım hedefimize gidiyoruz. Şampiyonluktan önemlisi, yeni bir yapı kuruyoruz ve zamana ihtiyacımız var. Devre arası ile alakalı transfer yapmak istiyoruz. Önemli bir birim kurduk. Dünyanın dört bir yanında arkadaşlarımız izliyorlar. Araştırma yapıyoruz. Transfer imzası attığımız zaman açıklarız” diye konuştu.

STAT KONUSU

İnönü Stadı’nın yenilenmesi konusunda sorulan sorular üzerine Orman, “Ülkemize, şehrimize, semtimize ve Camiamıza yakışan, dört dörtlük bir stat yapmak istiyoruz. İşlemlerimiz bitmedi. Bitince hemen başlamak istiyoruz. Süre vermiyorum. İcraat olsun ondan sonra devam edeceğiz” dedi.

 

 

Yayınlanma Tarihi:16:13,