SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da başkan Ünal Aysal ile yönetici Adnan Öztürk arasında var olduğu iddia edilen gerginliğe yönetici Adnan Öztürk’ten açıklama geldi.

Türk Telekom Arena’nın zemininin Cluj maçındaki durumundan sonra Öztürk’ün, “Yönetim olarak biz suçluyuz” şeklindeki açıklaması, sarı kırmızılı camiada çeşitli yorumlara neden olmuştu. Ancak Adnan Öztürk, açıklamasının yine çarpıtıldığını belirterek, “Yönetim olarak suçlu değil, sorumluyuz. Galatasaray’daki her olaydan, Galatasaray ile ilgili uçan yapraktan bile sorumluyuz” ifadesini kullandı.

ÖZTÜRK: “BİZ SORUMLUYUZ”

Adnan Öztürk, bu konuyu yönetim kurulu toplantısında başkan Ünal Aysal ile konuştuklarını belirterek, şunları söyledi: “Bu konuyu başkanımız yönetim kurulu toplantısında sordu, biz mi suçluyuz diye. ‘Hayır başkanım, biz sorumluyuz’ dedim ve başkan da ‘Doğru söylüyorsun, biz sorumluyuz” dedi.

“BENİ YIPRATMAK ADINA…”

Adnan Öztürk, bu konunun camia içinde tartışma konusu yapılmasını ise, “Beni yıpratmak adına ortaya atılan görüşler sadece bu dönemde Galatasaray’a zarar vermekten başka bir işe yaramaz” şeklinde yorumladı.