SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Siyah-beyazlı ekibin en istikrarlı ismi olarak öne çıkan İbrahim Toraman, Mersin İdman Yurdu ile oynanacak 10. hafta maçında sakatlığı nedeniyle forma giyemeyecek. Sarı kart cezası da bu sakatlık ile çakışan Toraman, sağ uyluk arka adalesinde yırtık nedeniyle ilginç bir tedavi görüyor. Beşiktaş Sağlık Heyeti, Plazma Tedavisi uyguladıkları tecrübeli oyuncudan alınan kanı özel bir işleme sokuluyor. Bu kanın ayrıştırılan kısmındaki plazmalı ve trombositli kan yeniden hastaya uygulanıyor ve hedef bölgede hızlı iyileşme sağlanıyor. İbrahım Toraman bu sayede 11. haftadaki kritik Bursaspor maçına hazır hale getirilecek.

CENK’TEN KUPA SÖZÜ

Ofspor maçı ile Beşiktaş kalesini devralması beklenen Cenk Gönen, Niğde Belediyespor karşısında yaptıkları hataları tekrarlamayacaklarını söyledi. Ziraat Türkiye Kupası'na önem verdiklerini kaydeden milli file bekçisi, “Niğde maçında belki taraftarımız biraz tedirgin oldu ama aynı şey bir daha tekrarlanmayacak. Beşiktaş futbolcusu bulunduğu yerin bilincinde. Formanın ağırlığını bilerek her maça çıkıyoruz. Amacımız en sonunda Türkiye Kupası'nı kazanmak” diye konuştu.

29 EKİM’İ DEV TÜRK BAYRAĞIYLA KUTLADILAR

Beşiktaş, dünkü idmanı öncesi Cumhuriyet Bayramı'nı unutmadı. Teknik heyet ve yabancı futbolcuların da katılımıyla dev boyutlarda bir Türk bayrağı açan siyah-beyazlı ekip Cumhuriyetin 89. yılını kutladı.