SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Süper Lig'de haftayı 3 puanla kapatan Beşiktaş, gözünü Ziraat Türkiye Kupası'na çevirdi. Kasımpaşa galibiyeti sonrası iki günlük izin yapan siyah-beyazlılar, çarşamba günü saat 20.30'da kupada karşılaşacakları Ofspor maçının hazırlıklarına dün başladı. Samet Aybaba da takımını ilk idmandan itibaren bu mücadeleye odaklamaya çalışıyor.

BEŞİKTAŞ FORMASININ DEĞERİNİ BİLİN

Takımına Niğde karşısında zor anlar yaşadıklarını, rakibi yeteri kadar ciddiye almadıklarında bunun yaşanacağını hatırlatan Aybaba, “Futbol sahada başlar, sahada biter. Eğer maçı rakibiniz kadar istemez ve mücadele etmezseniz neler olacağını Niğde karşısında gördünüz” dedi. “Aynı hataları istemiyorum” diyen tecrübeli hoca, “Temsil ettiğimiz formanın değerini bilerek ciddiyetle oynayın” uyarısında bulundu.

EKSİK İDMAN

Beşiktaş, dünkü idmanda çift kale maç ve şut çalışmaları gerçekleştirdi. Sağ baldırında darbeye bağlı kanama olan Uğur ile sağ uyluk arka adalesinde kısmi yırtık bulunan İ.Toraman'ın tedavilerine dün de devam edildi. M.Akgün ile İsmail takımdan ayrı çalıştı. Muhammed ve  Mustafa'nın sakatlıkları ise devam ediyor.