SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bu sezon birçok maçın yıldızı olan Volkan Demirel'e savunması yine yardımcı olmadı ve Bekir-Serdar ikilisinin ikramını geri çevirmeyen Antalyaspor büyük sürprize imza attı.

DİARRA’YA ÖNCE ‘DUR’ DEDİ AMA….

Bu sezon Fenerbahçe'yi birçok maçta ipten alan Volkan Demirel, savunmasının hatalarına daha fazla dayanamadı ve Antalyaspor karşısında 3 gole engel olamadı. Maçın başında Diarra ile karşı karşıya kalan Volkan, ilk başta geçit vermediği Senegalli'nin sonra  bulduğu iki pozisyonda çaresizdi. Deniz Barış'ın skoru belirleyen golünde ise sarı-lacivertli kaleci, rakibe 3'e 1 yakalandı ve Deniz de topu boş kaleye yuvarladı.

LİMASSOL MAÇINDA İPTEN ALDI

Aslında dün Volkan Demirel'in ‘stop' etmesi sürpriz değildi. Çünkü Fenerbahçe savunması haftalardır olumsuz sinyaller veriyordu. Geçen hafta AEL Limassol maçında Volkan, 4 net gol pozisyonunu başarıyla önlemiş ve 1-0'lık galibiyette başrolü oynamıştı. Deneyimli kaleci dünkü Antalyaspor maçına da iyi başladı ama tandemdeki Serdar-Bekir ikilisi hataları yapınca kaderine boyun eğdi. Volkan'ın yenilgi sonrası morali oldukça bozuktu…

Yayınlanma Tarihi:13:55,