SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Özdilek, karşılaşma boyunca Fenerbahçe’den üstün oynadıklarını hatırlatarak, “Maçtan önce söylemiştim, Fenerbahçe’nin değil bizim ne yaptığımız önemliydi. Gol yemek için mücadele ettik açıkçası maçın ilk 15 dakikasında. İlk yarıda derli toplu paslar atabilseydik daha farklı bir sonuç ortaya çıkabilirdi. İstediklerini sahaya yansıtan ve üç gol bulan bir ekibiz.” ifadelerini kullandı.

Özdilek üst üste 4. galibiyetlerini aldıklarını ve ayaklarının herşeye rağmen yere basması gerektiğini belirterek, “İlk 9 hafta beklentilerin üzerinde performans gösterdiğimizin farkındayız. Oyuncu kadrosu olarak bu zorlu tecrübeyi aşabileceğimize inanıyorum. Fenerbahçe’yi 47 maç sonra sahasında mağlup etmek bize nasip oldu. Ayrıca Antalyaspor İstanbul’da Fenerbahçe’yi tarihinde ilk kez mağlup etti. Bu açıdan da farklı mutluluklar yaşıyoruz.” dedi.

Gelecek planlamasını iyi yaptıklarını ve aydınlık günler yaşamak istediklerini belirten Özdilek son olarak şu ifadeleri kullandı: “Seri yeni başladı. Kasımpaşa, Beşiktaş gibi zorlu maçlar oynayacağı önümüzdeki haftalarda. Biz hiçbir rakipten çekinmiyoruz ve korkmuyoruz. Ayaklarımızı yere basmak zorundayız. Bundan sonra daha zorlu bir sürece gireceğiz. İnşallah daha güzel başarılar elde edeceğiz. Gelecekte var olan herşeye varız”

Yayınlanma Tarihi:22:45,