SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bu karşılaşma ile birlikte alacakları seri galibiyetler ile çıkışa geçmeyi hedeflediklerini ifade edenSağlam, “Bundan sonra alacağımız galibiyetler ile camiamızın alışık olduğu ve görmek istediğimiz yerde olmayı hedefliyoruz. Ligimiz bu seneki genel durumu hiçbir karşılaşmayı kazanırız diye oynayamıyorsunuz. Biz bu beraberliklerde de oyuncularımıza güvenimizi açık şekilde ortaya koyduk. Önümüzde Kasımpaşaspor maçı var. Çifte bayram sevinci yaşattık. Tarihi bir galibiyet aldık ama artık bu galibiyeti bir kenara bırakıp ‘Kasımpaşaspor'u nasıl yenebiliriz' bunu düşünmemiz gerekiyor” dedi.

“BU GALİBİYET ÇOK ŞEY KAZANDIRACAK” Pazartesi günü taraftarlarının da desteği ile güzel bir galibiyet elde etmek istediklerini belirtenbaşarılı teknik adam, ”Kasımpaşaspor karşılaşmasında alacağımız galibiyet ile birlikte artık sıralamada hak ettiğimiz yere gelmek istiyoruz. Bu galibiyet bize çok şey kazandıracak. 3 puandandaha fazlasını aldık. Gereksiz çok puan kaybederek olabileceğimiz yerin çok gerisinde kaldık. Hedefimiz ilk 5'in içerisinde olmak olacak” diye konuştu.

Takımdaki sakat oyuncular hakkında da bilgi veren Sağlam, “Pazartesi gününe kadar da baya bir süremiz var. Hem Tuncay'ın hem Serdar'ın fiziksel sıkıntılarını ortadan kaldırıp, maç oynayacak düzeye getiririz. Serdar'ın durumu Tuncay'dan daha iyi. Tuncay'ın da yüzde yüz olarak Kasımpaşaspor maçına hazır olabileceğini düşünüyoruz” şeklinde konuştu.