SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Takım olmak budur!

Sıkıntılı dönemden hızla sıyrıldıklarına dikkat çeken F.Bahçe teknik direktörü, “Kadrodaki her oyuncum verilen görevi en iyi şekilde yerine getiriyor” dedi.

Güncellenme: 10:38, 28/10/2012
Takım olmak budur!

Kazanmayı alışkanlık haline getireceklerine işaret eden Aykut Kocaman, “Çıkışımızı sürdüreceğiz” mesajını yolladı

EN BÜYÜK AVANTAJIMIZ BU

UEFA Avrupa Ligi'nde oynanan AEL Limasol maçı sonrasında Kurban Bayramı'nı da dikkate alarak futbolcularına bir gün izin veren Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, yarın oynanacak Antalyaspor maçı öncesinde geleceğe yönelik iddialı konuştu. Sıkıntılı dönemden çıktıktan sonra ciddi sakatlıklarla karşı karşıya kalmalarına rağmen zorlu maçları birer birer geçtiklerine işaret eden Kocaman, “Takım olmak böyle bir şey. Kadromuzdaki her oyuncumuz görev verildiğinde diğer arkadaşını aratmıyor. Bu da başarıya giden yolda en büyük avantajımız olacak” dedi.

HEDEF SÜPER LİG ZİRVESİ

Kocaman, UEFA Avrupa Ligi'ndeki başarılı grafiği lige de yansıtmak ve alacağı seri galibiyetlerle zirveye çıkmanın hesaplarını yapıyor. Takım üzerinde yaratılmaya çalışılan olumsuz havanın dağıldığını belirten tecrübeli teknik adam, “Hala takım olarak istenilen seviyede değiliz. Ancak zamanla daha iyi olacağız. Sakatlıklar nedeniyle bir türlü ideal 11 ile sahada yer alamadık. Ama Fenerbahçe kadrosunda yer alan futbolcu değerlidir ve sahaya çıkan herkes elinden gelenin en iyisini yapar. Avrupa'daki başarılı grafiğimizi lige de yansıtmak istiyoruz. Çıkışımız sürecek” diye konuştu.

İrfan YİRMİBEŞ

KAZANAN KADROYU BOZMAYACAK 

Sarı-Lacivertlilerde gözler Antalyaspor maçına çevrildi. Bir günlük iznin ardından dün akşam Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde çalışmalara başlayan sarı-lacivertli futbolcular, yarın oynanacak Antalyaspor maçına hazırlanıyor. Teknik direktör Aykut Kocaman'ın AEL Limasol maçında kazanan kadroyu bozmayı düşünmediği, rakibin hızlı ataklarına karşı orta sahayı yine Mehmet Topal, Selçuk, Cristian üçlüsüne emanet edeceği belirtildi. Bekir ile Egemen'in defanstaki performansından memnun olan Kocaman'ın Yobo'nun oynayacak durumda olmasına rağmen riske etmeyeceği bildirildi. Yardımcılarıyla birlikte tesislerde Antalyaspor'un maç kasetlerini izleyen Kocaman, rakibin güçlü ve zayıf yanlarını belirledi.