SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Akaretler’deki kulüp binasında C Blok’taki Divan Kurulu Lokali’nde gerçekleştirilen bayramlaşma törenine, kulüp başkanı Fikret Orman, yönetim kurulu üyeleri, divan ve kongre üyeleri ile altyapı sporcuları katıldı.

Törene katılanlarla tek tek bayramlaşan Fikret Orman, daha sonra yaptığı konuşmada, ”Herkesin bayramını kutluyorum. Allah hepimize tekrarını nasip etsin. Bu kulübe emeği geçen ve hepimizin Beşiktaşlı olmasına sebep olan değerli kurucu büyüklerimize, emeği geçen tüm yöneticilerimize, arkadaşlarımıza, hepsine teşekkürlerimi sunuyorum. Rahmetli olanları rahmetle anıyoruz” diye konuştu.

Fikret Orman, Beşiktaşlılarla birlikte olmanın kendisini mutlu ettiğini ifade ederek, ”Beraber olmaktan, Beşiktaşlılarla aynı havayı teneffüs etmekten, insanların gözlerine baktığım zaman aldığım enerjiden haz duyuyorum. Önümüz aydınlık, iyi günler bizi bekliyor. İyi olacağız, herkes Beşiktaşlılık etrafında buluştu. Bu desteği veren tüm Beşiktaşlılara teşekkür ediyorum. İyi bayramlar diliyorum” şeklinde konuştu.

Bayramlaşma için bulundukları salonun küçük olduğunu belirten Orman, ”Bayramlaşma için burası yetmiyor, Allah nasip etsin daha büyük bir yer yapalım” derken, bir üyenin ”Bekliyoruz başkanım” demesi üzerine de gülerek, ”Ben de uğraşıyorum ağabey” dedi.

Öte yandan, Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, hastalığı nedeniyle bayramlaşma törenine katılamadı.