SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

ÇEBİ UYARDI: AMAN DİKKAT

Siyah-Beyazlı kulübün ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi, Kasımpaşa galibiyeti sonrası umutlu konuşurken futbolcuları da temkinli olmaya davet etti. Çebi, “Kasımpaşa karşısında alınan galibiyet tüm camiayı sevindirdi, Oynanan futbol da bizleri gururlandırdı. Camiamıza iyi bir bayram hediyesi verdik ama daha da önemlisi 4 hafta sonra 3 puan alarak uzerimizdeki baskıyı attık. Şimdi daha da iyi olmanın zamanı. Ben bu takımın bunu yapacağına da inanıyorum. Şimdi seri galibiyetler alarak yolumuza devam etmeliyiz” dedi.

KARTAL’A KURBAN İZNİ

Öncekİ gün Kasımpaşa'yı deplasmanda 3-1 mağlup eden siyah-beyazlılar dün izin yaptı. Kurban Bayramı'nın 3. gününü dinlenerek geçiren oyuncular çarşamba günü İstanbul'da Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Ofspor ile oynanacak maçın hazırlıklarına bu akşam yapacakları antrenmanla başlayacak.

BORSADA DEĞER KAYBI

Türkiye’de kulüp şirketlerinin toplam değeri Eylül sonu itabarıyla gerilerken Beşiktaş da bu durumdan nasibini aldı. Şirketin değeri yüzde 37 gerileyerek 264,8 milyon liradan 168 milyon liraya düştü…

ÇARŞI’DAN 29 EKİM YÜRÜYÜŞÜ

Beşiktaş taraftarı yarın Cumhuriyet Bayramı için özel yürüyüş düzenleyecek. FEDA tişörtleri ve Beşiktaş formalarıyla Bağdat Caddesi'nde toplanacak olan siyah-beyazlı taraftarların yürüyüşü yarın 18:30'da gerçekleşecek.