SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş taraftarı ücretinde indirim yapmadığı için kadro dışı kalan Quaresma için yürüyüş düzenleyecekti… Tribün liderleri “Kim daha büyük, Beşiktaş mı, Q7 mi?” deyince yürüyüş gerçekleşmedi…

Ricardo Quaresma'nın takıma yeniden dönmesini isteyen siyah-beyazlı taraftarlar, dün güne Q7 yürüyüşü için uyandılar. Hesapta, sezon başından bu yana indirim yapmadığı için yönetim tarafından kadroya alınmayan Portekizli futbolcuya destek için kulüp binasına yürümek vardı. Ancak “Beşiktaş için Q7 değil, Q7 için Beşiktaş” parolasıyla düzenlenecek gösteri için emir büyük yerden geldi..

KİM DAHA BÜYÜK?

Daha önce organize olunamadığı için iptal edilen yürüyüş dün başka bir engele takıldı. Amigolar ve tribünlerin “ağabey” dediği liderler “Bu yürüyüşü yapmadan önce bir düşünün. Quaresma mı daha büyük yoksa Beşiktaş mı? Ona göre hareket edin” deyince yürüyüş iptal oldu.

BAKLAVA ÇALAN ÇOCUK Q7!

Beşiktaş semtinde birkaç taraftar toplansa da yürüyüş gerçekleşmedi. Yaklaşık 30 kişilik gruptan bir taraftar kartona “Baklava çalan çocuk Quaresma” yazarak tepkisini gösterdi. Siyah beyazlılar önceki gün Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'na yürürken, “Yönetim istifa, Quaresma sahaya” tezahüratı yapmıştı.