SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Terim’in Kayserispor karşısında aldıkları 3 puanın ardından maçı şu sözlerle değerlendirdi;

“Açıkçası iyi oynadık, özellikle ilk yarı. Güzel de bir maç oldu. Hak ettik 3 puanı. Maçın başından sonuna kadar oyuna hakim, daha çok isteyen ve doğruları yapan bir Galatasaray vardı. 3 puan doğru zamanda, doğru yerde geldi. Rötarlı belki ama sporda bunlar oluyor. Meslektaşıma hayırlı olsun. Zor bir lige geldi, Kayseri iyi bir takım bulunduğu yeri hak etmiyor. Daha üst sıralarda olmalılar.

Yekta’yı Kayserispor maçında keybetmiştik, burada kazandığımızı ümit ediyorum. Yekta iyi oynadı, sahanın en iyilerindendi. Uzun süreli bir sakatlığın ardından, çok da zaman almadan devam etmek ve akabinde birdenbire 11’de yer alıp böyle oynamak takdir edilesi bir davranıştır. Çok güzel bir örnek oldu. Maçın sonucu kadar sevindiren faktör Yekta’ydı. Burak’ın 18’den top çıkarması. Yekta’nın oyunu, Sabri’nin sonradan oyuna girip istekli oyunu… Bunlar bize ileriye dönük bir mesajdı.

Geçen sene en az gol yiyen takımdık bu zamanlarda. Güzel goller yiyoruz. Çok şükür net bir galibiyet, hiç olmazsa yemeden bitirdik. Kolay değil. Belirli bir süre psikolojik baskı altında kalınca bazı şeylerkolay olmuyor. O nedenle bu galibiyet sevindirici.”

Yayınlanma Tarihi:21:20,