SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

TT Arena'nın çimleri haftaya damga vurmuştu. GSP Stadı'ndaki yağmura rağmen zemini görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi

Galatasaray'ın Arena'da oynadığı Cluj maçında yağmurun futbolu olumsuz etkilemesinden sonra Kıbrıs'taki zemini görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Lefkoşa GSP Stadı'nın çimi yazlık ve kışlık olarak ayrılmış ve karşılaşmadan 3 gün önce stadın çimleri değiştirilmiş. Maç öncesi yağan yoğun yağışa rağmen stadın zemininde herhangi bir su birinkitisi yer almadı. Fenerbahçeli teknik heyet ve futbolcular da stadın zeminine hayran kaldı.

STAT MÜDÜRÜ KUYT HAYRANI

AEL Li­ma­so­l'­un ma­çı­nın oy­nan­dı­ğı GPS Sta­dı'nın mü­dü­rü ile ma­çın UE­FA göz­lem­ci­si Dirk Kuyt hay­ra­nı çık­tı. Fe­ner­bah­çe'nin maç ön­ce­si stat­ta yap­tı­ğı an­tren­man­da her iki ki­şi de Hol­lan­da­lı yıl­dız ile fo­toğ­raf çek­tir­mek için yağ­mur al­tın­da bek­le­di­ler.

MEİRELES TEDAVİSİNİ SÜRDÜRDÜ

Ciddi bir sakatlık yaşayan Raul Meireles'in tedavisi hızlandı. Portekizli oyuncunun takım Kıbrıs'tayken Can Bartu Tesisleri'ne giderek tedavisini sürdürdüğü ve 3 hafta sonra forma giyeceği bildirildi.

BEYAZ FORMAYLA İLK KEZ MAÇA ÇIKTILAR

Bu sezon hem federasyona hem UEFA'ya efsane çubuklu, arma ve gölge kanarya formaları giyeceğini bildiren Fenerbahçe, Limassol karşısına ilk kez arma formayla çıktı. Arma forma taraftarlar arasında da “beyaz forma” olarak adlandırılıyor.

Yayınlanma Tarihi:02:33,