SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dün sabah soluğu Florya Metin Oktay Tesisleri'nde alan sarı-kırmızılı takımı yönetici Abdurrahim Albayrak yalnız bırakmadı. Albayrak, futbolcular ve teknik heyet ile bayramlaştı. Ardından başta Emre Çolak, Burak Yılmaz ve Yekta Kurtuluş olmak üzere oyuncular, büyüklerinin yani teknik heyetin bayramını kutladı. Fatih Terim, yanına ilk gelen isim olan Yekta'ya sıcak şekilde sarıldı ve objektiflere samimi görüntüler çıktı.

YARALI ASLAN TAKTİK ÇALIŞTI

Ligde 3 haftadır galibiyete hasret kalan Galatasaray, Cluj beraberliğini unuttu ve yarınki Kayserispor maçına konsantre oldu. Florya'daki idmanın ilk bölümünde pas çalışması gerçekleştiren oyuncular, ardından üç gruba ayrıldı ve dar alanda çift kale maç yaptı. Antrenman, son bölümdeki taktik çalışmayla tamamlandı.

Sağ uyluk adalesinde yırtık tespit edilen Johan Elmander, idmana çıkmadı. Sağ ayak bileğinde bağ yaralanması olan Felipe Melo, dünü tedaviyle geçirdi. Semih Kaya, bel ağrısı nedeniyle istirahat etti. Antrenmanda sol kasık adalesinde yaralanma meydana gelen Sercan Yıldırım da tedavi oldu. Elmander dışındaki üç oyuncunun Kayserispor maçında oynayıp oynamayacakları bugün belli olacak.