SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

5 milyon 250 bin euroya transfer edilen, ancak kayıplarda olan Adrian Mierzejewski,’İyi çalışıyorum, iyi durumdayım ve forma şansı bulduğum her maç elimden geleni ortaya koyup, geri dönüş yapacağım’ dedi

1 GOLÜ BİLE YOK

Adrian, Trabzonspor forması altında oynadığı 2 Türkiye Kupası ve 36 lig maçında gol atamadı.

Trabzonspor'a kulüp tarihinin en pahalı transferlerinden biri olarak gelen ancak bir türlü istenilen performansa ulaşamayan Polonyalı oyuncu Adrian Mierzejewski, TrabzonCell abonelerinin gönderdiği soruları yanıtladı. Beşiktaş maçının ardından teknik direktör Şenol Güneş'in, “Keşke Adrian'ı kadroya alsaydım diye düşündüm” sözleriyle gündeme gelen kayıp yıldız, “Geçen sezon takımımıza yeteri kadar katkı yapamadım. Buradaki ilk sezonum olması nedeniyle bazı zorluklar yaşadım. Bu sezon için sizlerden bana sabır göstermenizi rica ediyorum. İyi çalışıyorum, iyi durumdayım ve forma şansı bulduğum her karşılaşmada elimden gelenin en iyisini yapacağım. Geri dönüş yapıp, formayı bir daha bırakmayacağım” diye konuştu. Taraftarla ilgili konuşan Adrian, “Türkiye'de birçok takımın çok ateşli taraftar kitleleri var. Futbol atmosferi bu bakımdan Polonya'dakinden çok daha iyi. Taraftarlarımız bu konuda Türkiye'nin en iyisi ve stadımızda her zaman çok yoğun bir atmosfer yaratıyorlar ve bize büyük destek sağlıyorlar” dedi.

BAYRAMLAŞMA YARIN YAPILACAK

Trab­zons­po­r'­da Kur­ban Bay­ra­mı ne­de­niy­le bay­ram­laş­ma tö­re­ni­nin bay­ra­mın 3 gü­nü olan cu­mar­te­si gü­nü ya­pı­la­ca­ğı be­lir­til­di. Trab­zons­por Kamp Eği­tim Mer­ke­zi'n­de­ki bay­ram­laş­ma tö­re­ni sa­at 13.30'da baş­la­ya­cak.

SAPARA ÖDÜLÜNÜ ALACAK

Beşiktaş maçında Trabzonspor'un 1967. golünü atan Marek Sapara, Türk Telekom  tarafından  verilen ödülünü Bursa maçı öncesinde alacak. Ödülü, Türk Telekom Bölge Müdürü İsa Ömür verecek.

ADAM GİBİ ADAM EMRE GÜRAL…

Trab­zons­po­r'­un genç oyun­cu­su Em­re Gü­ral, 15 Eki­m'­de Ka­za­kis­ta­n'­ın FC Okz­het­pes ile oy­na­nan ha­zır­lık ma­çı­nı iz­ler­ken statta dü­şe­rek ya­ra­la­nan 10 ya­şın­da­ki Mert­can Sa­ra­ç'­ı evin­de zi­ya­ret et­ti. Em­re, “Olaya çok üzüldüm” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:02:35,