SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Divan Kurulu Başkanı Ali Özbak, Başbakan Tayyip Erdoğan'a yazdığı şike mektubunun ardından bu kez de UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik'e mektup gönderdi. Yazıda Erzik'in rahatsızlanan Süleyman Seba'yı ziyarete gittiği, ancak aynı hastanede yatan Sadri Şener'e bir “Geçmiş olsun” bile demeden hastaneden ayrıldığı bildirilirken, bunun Trabzonspor'a bir hakaret olduğu ve camianın bu harekete kırıldığı vurgulandı.

TRABZONSPOR’DAN KISA… KISA…

İDMANDA DÖRT EKSİK

Bursa maçı hazırlıkları dün yapılan idmanla sürdü. Colman arkadaşlarıyla ter dökerken, Halil, Sapara ve Aykut salonda çalıştı. Sakatlığı devam eden Tolga ise idmana katılmadı.

SIRA SENDE ADRIAN

Bir türlü forma şansı bulamayan Adrian'ın Bursaspor maçında görev alma ihtimali yüksek. Şenol Güneş, belinde ağrıları olan Sapara'nın yerine Polonyalı yıldızı oynatmayı planlıyor.

NE HALİL, NE DE JANKO EN FORMDA VİTTEK

Kadroda hiçbir şekilde düşünülmeyen Robert Vittek'in dünkü antrenmanda gösterdiği performans teknik heyeti şaşırttı. Slovak oyuncu, gol çalışmasında takımın en etkili forveti oldu.

GİRAY’IN BURSA AŞKI

Kolundaki kırık nedeniyle yaklaşık 2 aydır takıma dahil olamayan Giray Kaçar, Bursaspor maçına ayrı bir motivasyonla hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezon oynan maçta yeşil-beyazlıların ağlarını iki kez sarsan ve o gün için “En iyi oynadığım maçtı” diyen Giray, teknik direktör Şenol Güneş'ten forma bekliyor.

Yayınlanma Tarihi:00:17,